İZMİR KONAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"EBA Deney - 1. EBA Fen Deneyleri Video Yarışması"

Eğitimde FATİH Projesi kapsamında yürütülmekte olan Eğitim Bilişim Ağı´na (EBA) içerik sağlamak, derslerin deney ve etkinlik ağırlıklı yürütülmesini teşvik etmek, farklı deney ve etkinliklerle yeni öğretim programına uygun içeriği zenginleştirmek, öğretmenlerin mesleki gelişimlerine katkı sağlamak, EBA´nın tanıtımında farkındalık oluşturmak amacıyla, Bakanlığımıza bağlı tüm resmi ortaokul ve Bilim ve Sanat Merkezlerinde çalışan fen bilimleri / fen ve teknoloji öğretmenlerine yönelik olarak "EBA Deney - 1. EBA Fen Deneyleri Video Yarışması" düzenlendiği Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün ilgi yazısında belirtilmektedir.

Ortaokul fen bilimleri / fen ve teknoloji öğretmenlerine yönelik olarak düzenlenen yarışma etkinliğine ilişkin detaylar    şartname ve yarışma ile ilgili bilgiler http://www.eba.gov.tr/deney  adresinde yer almaktadır

Mimar Sinan Mh.1393 Sokak. No2 Alsancak 35220 Konak/İZMİR - 0(232) 464 81 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.