İZMİR
KONAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GELECEĞİN YAZARLARI PROJESİ
![GELECEĞİN YAZARLARI PROJESİ](/www/images/mansetresim.png)
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce hazırlanan "Geleceğin Yazarları" projesi kapsamında okullarımız "E-KİTAP" hazırladılar. Her kademeden öğrencilerimizin hem yazı hem de resimleriyle katıldığı e-kitaplara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.
![]() |
ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ (e-kitap) |
![]() |
GAZİ ORTAOKULU (e-kitap) |
![]() |
GÜZELYALI ORTAOKULU (e-kitap) |
![]() |
GÜRÇEŞME LEMAN ALPTEKİN ORTAOKULU (e-kitap) |