İZMİR
KONAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Misak-ı Milli Ortaokulu 7-C Sınıfı Öğrencisi Yaren DUYMAZ Hayatını Kaybetti.
![Misak-ı Milli Ortaokulu 7-C Sınıfı Öğrencisi Yaren DUYMAZ Hayatını Kaybetti.](/meb_iys_dosyalar/2018_10/25091952_16332_vefat-ve-bassagligi-h6347.jpg)
Uzunca bir süredir tedavi gören Misak-ı Milli Ortaokulu 7/C sınıfı öğrencisi Yaren DUYMAZ ,yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak sevenlerini üzüntüye boğdu. Öğretmenleri ve arkadaşları tarafından çok sevilen, Okul Halk Oyunlari ekibinden de olan Yaren DUYMAZ´A Allah´tan rahmet diliyor; kederli aiesine ve Misak-ı Milli Ortaokulu camiasına başsağlığı diliyoruz.